Ogłoszenie o naborze do pracy

W związku z wakatem w Dziale Utrzymania Ruchu i Remontów, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko:

Monter sieci wodno-kanalizacyjnej

Opis stanowiska:

  • wymiana i budowa odcinków sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, budowa przyłączy wod.-kan.
  • wykonywanie montażu instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
  • bieżąca kontrola funkcjonowania ujęć wodnych i przepompowni ścieków
  • utrzymanie sieci wod.-kan. w stanie pełnej sprawności technicznej
  • bieżąca konserwacja sieci (zasuwy, hydranty, studzienki, itp.) oraz usuwanie zaistniałych awarii

Wymagania:

  • predyspozycje zawodowe i umiejętności techniczne ułatwiające pracę
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • punktualność, dyspozycyjność i możliwość pracy w dniach wolnych od pracy i po godzinach normatywnej pracy podczas usuwania awarii
  • mile widziana osoba posiadająca prawo jazdy
  • wymagania dodatkowe, ale nie konieczne - kurs na koparki, koparko-ładowarki

Informacja o warunkach pracy:

  • praca w systemie jednozmianowym wraz z pełnieniem zaplanowanych dyżurów
  • praca w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracodawca gwarantuje przyuczenie do wykonywania pracy na powyższym stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o złożenie w sekretariacie Spółki do dnia 28 kwietnia 2017r.:

  • życiorysu (CV)
  • listu motywacyjnego
  • ew. kserokopii dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje.

Prosimy o załączenie podpisanej odręcznie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo możliwości odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wstecz